Arama Motoru Optimizasyonu Kurumsal Google Seo Hizmetleri Bodrum Muğla
arama motoru optimizasyonu seo

SEO, Arama Motoru Optimizasyonu

SEO, Ingilizce karşılığı olan Search Engine Optimization veya Search Engine Optimizer kelimesinin karşılığıdır. Türkçe olarak Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelir. Web Site yada web sayfanız için yaptığınız her türlü optimizasyon işlemin genel adıda denile bilir.
Website veya web sayfalarınızın Arama Motorları tarafından daha kolay bulunup indekslenmesı ve Arama Sonuç Sayfalarında (SERP) üst sıralarda çıkmasını sağlamak amacıyla website veya sayfalarınıza uygulanan işlemlerdir.

SEO, size ne fayda getirir?

Milyonlarca sitenin bulunduğu internet ağında ön sıralarda olmak çok büyük ticari değere sahiptir. Arama motorlarında iyi bir sıralama sahibi olduğunuzda, hedef kitlenize uygun, çalışmalarınızla ilgilenen ziyaretçi trafiğine ulaşırsınız.

Arama Motoru Optimizasyonu ayarları tamamlandıktan sonra oluşacak farkı kendi gözlerinizle görebileceksiniz. Bunu hızla yükselen ziyaretçi trafiği, satışlarınızdaki artış ve markanızın yükselişi takip edecektir.

Firma adıyla arandığında bulunmanız bizler için yeterli değildir. Hedefimiz; sektörel aramalarda yani ürün veya hizmetleriniz arandığında bulunmanızdır.


İŞ AKIŞI

  1. İhtiyaçların Tespiti ve Pazar analizi.
  2. Rakip sitelerin incelenmesi.
  3. Hedefler doğrultusunda hazırlanacak konu başlıklarının belirlenmesi.
  4. Eksiklerin ve hataların aranması ve bunların giderilmesi.
  5. Site planına göre tüm içerik hazırlandıktan sonra, tarafımızdan yeterliliğinin incelenmesi, başarı öngörülürse bir sonraki aşamaya geçilmesi.
  6. Sitenin verim analizinin yapılması.
  7. Sitenin yayınlanması.

Arama Motoru Optimizasyon Fiyatları